Закрити

У Чернівцях відбулось сьоме засідання Координаційної ради з інтегрованого розвитку міст

18-19 квітня 2018 року в Чернівцях відбулось засідання Координаційної ради з інтегрованого розвитку міст

Міста-учасники проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні»  всьоме зібралися для обговорення стратегічно важливих питань управління проектом та його реалізації.

Засідання відкрив Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, який привітав учасників та повідомив про актуальний стан розробки Концепції інтегрованого розвитку Чернівців 2030, а також наголосив на важливості залучення громадськості до процесу розробки концепції.

Матіас Брандт, керівник проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», розповів про офіційне подовження проекту до кінця 2019 року та приєднання до нього Львова і Подільського району Києва.

Традиційно в засіданні беруть участь представники Вінниці, Житомира, Полтави, Чернівців Львова, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, проектних інститутів ДП «Діпромісто», ДП «УкрНДПІцивільбуд» та німецької урядової компанії «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH», яка є виконавцем проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».

Координаційна рада створена з метою стратегічного управління діяльністю проекту. Під час цього засідання міста представили проміжні результати роботи над концепціями та погодили подальші робочі кроки, доповіли про реалізацію демонстраційних та підготовку інфраструк-турних проектів, а також про те, що було зроблено в напрямку модернізації містобудівних кадастрів. Окрім того, представники міст погодили подальшу програму підвищення кваліфікації працівників міських рад «Кваліфікація 2030: Нове мислення. Нові дії» та концепцію інформування і залучення громадян до процесів інтегрованого міського розвитку і до розробки самої Концепції зокрема.

 Довідка: Проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH». У ньому беруть участь Львів, Чернівці, Вінниця, Житомир, Полтава та Подільський район Києва. Уряд Німеччини фінансує проект у розмірі 7,25 млн євро, Уряд Швейцарії надає 1,85 млн євро.

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує Уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім цього, у рамках співпраці з Німеччиною здійснюється підтримка у  подоланні кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

© 2022 Чернівці 2030