Закрити

Відділ у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради спільно з Міністерством молоді та спорту України, проектом “Інтегрований розвиток міст в Україні”, що виконується німецькою урядовою компанією “Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH”, Програмою розвитку ООН, UNICEF та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізовувати Програму “Молодіжний працівник”

В рамках програми 26-28 квітня 2018 року стартував тренінг для осіб, які працюють з молоддю та молоді міста Чернівців. Організатори мали на меті сформувати в учасників основні теоретичні знання та практичні навички для реалізації регіональної молодіжної політики. Завданням тренінгу є забезпечення учасників необхідним базовим рівнем для реалізації успішної молодіжної політики, налагодження діалогу між різними учасниками молодіжної політики, надання учасникам можливості створити власну ідентичність себе як молодіжного працівника.
Програма складається з трьох модулів:
Модуль 1. Молодіжна політика і молодіжна робота. Ключові теми: Хто така молодь? Що таке молодіжна політика? Дорожня карта реформування молодіжної політики в Україні. Участь молоді. Міжсекторний підхід. Молодіжна робота і молодіжна політика. Європейський підхід до молодіжної політики.
Модуль 2. Громада і молодіжна робота в громаді. Ключові теми: Громада. Активізація громади. Молодіжна робота в громаді. Міжсекторний підхід. Участь молоді.
Модуль 3. Компетенції молодіжного працівника. Ключові теми: Молодіжний працівник. Компетентнісний підхід. Компетенції молодіжного працівника. Портфоліо молодіжної роботи Ради Європи. Під час тренінгу учасники мали змогу обмінятися досвідом та знайти партнерів для реалізації спільних проектів в молодіжній сфері.

© 2019 Чернівці 2030