Закрити

Cемінар «Містобудівні кадастри та використання 3-D моделювання»

21-22 березня в Інформаційному центрі інтегрованого розвитку Чернівців, Регіональному офісі GIZ відбувся фаховий семінар «Містобудівні кадастри та використання 3-D моделювання» та презентація обладнання для 3-D моделювання міста CityScopes, яку провів Ян Беренс, асистент Університету “HafenCity” в місті Гамбург.

Після презентації інтерактивного методу роботи з картами, пан Беренс показав, яким чином можна застосовувати на практиці додаток та продемонстрував переваги такої системи на прикладі м. Гамбург. В рамках семінару були представлені чотири основні функції CityScopes, які за вказаними критеріями автоматично обирають найоптимальніший варіант, мінімізуючи при цьому роботу та обчислення для замовників. Після презентації відбулася дискусія і кожен учасник представив свою ідею, як можна використати інтерактивний стіл для розвитку Чернівців, детально описавши мету, завдання та очікуваний результат.

Захід відбувся за активної участі членів Організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області та працівників служби містобудівного кадастру Чернівецької міської ради.

© 2021 Чернівці 2030